Banner med Emma
HemWhiskyDin guide i whiskyns värld – blir ännu bättre, och nu digital!

Din guide i whiskyns värld – blir ännu bättre, och nu digital!

Nu växlar vi nu upp och satsar digitalt för att ge er ännu mer whiskyinspiration!

Vårt älskade magasin fortsätter att ges ut med sex nummer per år – men från och med nu i digital form. Att lämna papperstidningen bakom oss har inte varit ett lätt beslut för oss som älskar känslan av tryckt magasin. Detta är en följd av att tryck och utskick av tidningen har blivit betydligt dyrare de senaste åren och att vi vill möta den efterfrågan som vuxit sig stark, så nu satsar vi nu fullt ut.

Ännu matigare webb

Nu har vi lanserat vår nya och förbättrade webbplats!

Här kommer du finna mer av det du redan gillar – fler nyheter, fler tester, fler reportage – och nya sätt att lära dig om whisky. Tillsammans med vår Facebooksida och våra nyhetsbrev kommer sajten att vara navet för alla som vill hålla sig uppdaterade och inspirerade, året runt.

Dessutom introducerar vi: Allt om Whisky+

Senare kommer också vår nya medlemsklubb för dig som vill ta ditt intresse till nästa nivå. Här får du tillgång till exklusivt innehåll, premiumsidor på webben, förmåner och upplevelser – förtur till unika buteljeringar, medlemsresor, rabatter på event och mycket mer. Med Allt om Whiskys månadsbaserade medlemskap kommer du också få fortsatt tillgång till hela magasinet – digitalt.

Håll utkik på sajten och i våra nyhetsbrev för mer information!

Redaktionen
Redaktionenhttps://www.alltomwhisky.se
Allt om Whiskys nyhetsredaktion sammanställer nyheter och annat läsvärt om whisky och öl. Har du något bra nyhetstips? Maila till info@tastynews.se så kanske vi publicerar ditt tips!
Relaterade artIklar

LÄMNA ETT SVAR

Please enter your comment!
Please enter your name here

Missa inte

Populärt